Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

Hoko o sobie.....

      HOKO oznacza drogę. “Powstaliśmy w trudnych czasach... postanowiliśmy stworzyć własną drogę łączącą wiedzę i technologię z odrobiną kunsztu i człowieczeństwa, oferując linię odzieży sportowej, wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Zainspirowani japońska kulturą staramy się każdego dnia zbliżyć do jej cech, filozofii, dbałości o szczegóły, opieki i życzliwości. Z filozofii, która nas wyjątkowo fascynuje, nauczyliśmy się czerpać przyjemność z dobrze wykonanej pracy.

Droga, ponieważ ... Właśnie drogą przechodzimy wszyscy określając sobie jakiś cel, metę. W szczególności w sporcie, naszej pasji, która doprowadziła nas do wyboru tej, a nie innej drogi.

 JESTEŚMY SPORTOWCAMI !!!

HOKO jest wynikiem zebranej wiedzy przez całe życie poświęconej tekstyliom i pasji do sportu i gór.

Wiemy z pierwszej ręki jakie są potrzeby sportowca , ponieważ są to również nasze potrzeby. Ciężko pracujemy, aby je wypełnić. Wszystkie osoby biorące udział w procesie tworzenia, projektowania i dystrybucji odzieży mają codzienny kontakt z Tobą, naszym klientem - sportowcem. Mamy więc informacje z pierwszej ręki na temat Twoich pomysłów, sugestii i doświadczeń dotyczących naszych produktów. Dlatego jesteśmy wstanie zapewnić realne rozwiązania do Twoich potrzeb, które w wielu przypadkach są bardzo wymagające.

Posiadanie krajowej produkcji nie tylko wpływa na jakość gotowego produktu, ale także umożliwia wielką elastyczność w opracowywaniu nowych materiałów, tworzenie nowych modeli i udoskonalaniu modeli już istniejących."